Ім'я користувача

Пароль

UA RU EN

Компанiя

ПРО КОМПАНІЮ

Ми вдячні всім, хто відвідує наш сайт і цікавиться логістичними рішеннями.

Історія

Компанія була заснована в 1995 році як агент великого міжнародного логістичного провайдера. У 1999 році компанія увійшла в міжнародну логістичну мережу «Інстар Лоджистікс». Всі ці роки ми успішно надаємо повний сервіс в міжнародному логістичному експедируванні вантажів «від дверей до дверей» будь-якими видами транспорту. Наш акцент - з'єднання всіх послуг з експедирування вантажу в єдиний продукт для клієнта. Account Management Інстар - це індивідуальні клієнтоорієнтовані рішення високих стандартів.

Завдяки успішному розвитку декількох напрямків логістики, в 2013 році в міжнародній мережі «Інстар Лоджистікс» був проведений ребрендінг. Два напрямки бізнесу були роз'єднані на 2 бренда (отримали власні назви) «Instarprojects» та «Instar Logistics Group» та були з'єднані під єдиним управлінням.

В результаті Інстар Лоджистікс в Україні був перереєстрований під торговим брендом «Інстар Лоджистікс Груп».

Також, у 2013 році «Інстар Лоджистікс Груп» Україна привернув кращих експертів ринку і вийшов на ринок контрактної логістики в Києві, та вже більше 3 років успішно надає і розвиває 3 PL послуги нашою командою, що має довгостроковий і успішний досвід в цій логістичної галузі.

Визнання

Ми висловлюємо особливу подяку Клієнтам, з якими у нас тривале і взаємовигідне співробітництво. Ми високо цінуємо роботу з Вами і Вашими співробітниками. Наші довгострокові відносини і Ваші рекомендації - безцінна нагорода для нас і активна складова нашого безперервного розвитку.

Щиро бажаємо успіхів та процвітання нашим Клієнтам!

Стандарти якості

Ефективна організація логістики, заснована на стандартах якості та автоматизації, швидкості прийняття рішень і розробці індивідуальних рішень - запорука конкурентоспроможності продуктів наших клієнтів, його логістичної складової.

Стратегічною метою в області якості є завоювання і збереження повної довіри Клієнтів, забезпечуючи їх послугами високої якості, визначеними на підставі аналізу задоволеності споживача і є корпоративними стандартами діяльності в процесі постійного поліпшення і вимірювання результативності та ефективності.

Якість та дотримання правових норм

Ретельне узгодження потреб і очікувань наших клієнтів з рішеннями нашої компанії і в рамках законодавства - запорука нашого довгострокового успішного співробітництва з лідерами світового ринку - замовниками наших послуг.

Instar Logistics © 2016